نام نویسی
kajbook helps you connect and share with the people in your life.

ضرورت وجود وبلاگ در وب سایت

سخت ترین کاری که امروزه بازاریابان با آن مواجه هستند، جمع آوری و جذب کاربر است. علی رغم رشد سریع اینترنت در سال های اخیر، رقابت بر سر جذب کاربران بسیار جدی ست. بازاریابان بودجه های سنگینی صرف تبلیغات می کنند، مثل PPC(pay per click، پرداخت برای هر کلیک) و تبلیغات در وب سایت های محبوب یا حتی تلویزیون و رادیو. تمامی این تلاش ها و هزینه ها فقط برای بالا بردن ترافیک وب سایتشون انجام می گیرد.برای اینکه اهمیت وبلاگ رو توضیح دهم، اول هدف اصلی اینترنت که پخش و انتشار اطلاعات هست را بررسی می کنیم. به طور کلی، کاربران از سایتی دیدن می کنند که برایشان جالب باشد، با اینکه خیلی ساده به نظر میرسد، اما بسیاری از بازاریابان این مساله ی ساده رو فراموش می کنند و انرژی و پولی که برای اینکار در نظر گرفتن را به هدر می دهند. آنها اصلا به محتوایی که کاربر را جذب می کند توجه نمی کنند. اگر کاربران به سایت شما جذب نشوند، در نتیجه واکنشی هم نشان نمی دهند ( مخصوصا اگر هدف وب سایت شما فروش محصولات یا ارائه خدمات باشد، این موضوع پر اهمیت تر می شود.) خب درنتیجه آنها وب سایت شما را از طریق شبکه های اجتماعی که دارند پخش نمی کنند.

داشتن یک وبلاگ پویا که خوب هم نوشته شده باشد، کمک می کند که این مشکل حل شود.

1. وجود وبلاگ ارزش وب سایت شما را افزایش می دهد.
در بعضی موارد، حتی تلاش برای ارتقای محتوای وبلاگ مهم تر از بخشهای دیگر سایت هست. دلیلش هم این هست که پست های وبلاگ برای پخش شدن و انتشار، با رسانه های اجتماعی سازگارترند، مخصوصا اگر شما یک ویدجت کوچک و زیبا پایین هر مقاله تون، اضافه کنید. کاربرانی که از محتوای شما لذت بردند ( به عنوان مثال یک پست جالب یا بحث برانگیز) ممکن است که بخواهند اون محتوا را با دوستانشون در *******، توییتر، یا شبکه های اجتماعی دیگر پخش کنند.

2. ماهیت اجتماعی بودن وبلاگ ها، کاربران را وادار به عکس العمل نسبت به وبلاگ می کند.
یک وبلاگ خوب، کاربران را جذب می کند و ممکن است که تعداد قابل توجهی از این کاربران با نظر دادن در قسمت نظرات، با همدیگر یک جامعه ی کوچک را تشکیل دهند. حتی ممکن است که دیگر وبلاگ هایی که ارزشمند هستند را جذب کنید و بتوانید ارتباط موثری با آنها برقرار کنید. به همین دلیل ارتباط با خوانندگان وبلاگ در قسمت نظرات، بسیار پر اهمیت است. مجموعه ای پویا است که با محتوا و برند شما درگیر باشد.
سورس:طراحی سایت دارکوب sitedar.com


[url=https://sitedar.com/blog/533-website-need-weblog.html]ضرورت وجود وبلاگ در وب سایت[/url]