نام نویسی
kajbook helps you connect and share with the people in your life.

سال 1396، سال محتوای سایت شماست!

محتواتون مثل صحرا خشک شده؟ گاهی حتی برای حرفه ای ها و سایتهای با تجربه هم پیش میاد. الزاما هم چیز بدی نیست. نشونه بزرگ شدنه!
طی زمان چون خواننده ها همیشه بهترین ها رو روی سایت شما خوندن، عادت میکنن همیشه انتظار محتوای باکیفیت داشته باشن. وبلاگ ها باید همیشه بطور مداوم خودشونو ارتقا بدن و خلاق باشند تا بتونن کاربر رو راضی نگه دارند. این وسط فرصتهایی هم هست که بتونید محتواتونو بهتر کنید. چطوری؟ ما اینجا براتون 7 روش پیشنهاد میکنیم:

فرمت جدیدی معرفی کنید
با این روش میتونید براحتی و به بهترین شیوه محتواتونو تو مسیر درستش بندازید. لازم نیست چیزهایی رو که توشون خوبید فدا کنید یا از کنار گذاشتن چیزهایی که توشون خیلی عالی نیستید بترسید.
ویرایش ها و تغییرات کوچیک میتونه برای خواننده هاتون اثر خیلی خوبی داشته باشه. ببینید به چه روشهایی میتونید دسترسی به محتواتونو ساده تر کنید تا خواننده ها راحتتر بتونن مطالبتونو بخونن. همیشه یه راهی هست که بشه کارها رو ساده تر کرد.

عمقی کار کنید
معمولا پست ها بین 500 تا 1000 کلمه ای هستند، اما میتونید بیشتر از این هم بنویسید. از طرف دیگه اگه نتونستید به 500 تا برسونید، موضوع رو عمیق تر بررسی کنید، به این ترتیب میتونید مطلب رو به 2000 کلمه و حتی بیشتر برسونید.
محتوای خوب کاربرها رو در سطح عمیقتری درگیر میکنه. مسائلی رو باز کنید که کاربرهای سایتتون بهشون علاقه نشون میدن یا مسائل داغی که قبلا بهشون نپرداختید رو توسعه بدید. محتواهای طولانی به مخاطب مطالبی با ارزشی واقعی و ملموس ارائه میکنه و از این جهت میتونه صحرای خشک محتواتونو آبیاری کنه.
یکی دو تا گزارش بنویسید:
گزارش ها حاوی اطلاعاتی در مورد یک موضوع خاص ارائه میدن. این قطعات عمیق محتوا یه مسئله یا مشکلی رو مطرح میکنند و بعد هم راه حل هایی براش ارائه میدن. معمولا کاربرها برای اینکه بتونن به گزارش دسترسی داشته باشن حداقل باید یه ایمیل بدن تا بتونن گزارش رو به صورت فرمت PDF دانلود کنند.
گزارش باید حداقل 2000 کلمه باشه و با ارائه داده ها در جدول و نمودار ظاهری حرفه ای به خودش بگیره، نگارش خوبی داشته باشه و ویراستاری شده باشه. در واقع گزارش نه پست وبلاگ به حساب میاد و نه کتاب الکترونیک. چگالی و دقت گزارشهای منتشر شده نشونه سطح تخصص نویسنده سایت در اون حوزه است.

یک پروفایل صوتی درست کنید
فلسفه پشت برندتونو در قالب یه فایل صوتی توضیح بدید و برای خواننده هاتون منتشر کنید. با این کار یه چیزی به خواننده ها میدید که دانلود کنن (روی سایت کلیک کنند) و علاوه بر این هدف، میتونید تو این فایل صوتی خدمات و محصولاتتون هم معرفی کنید و کاربرها رو به به عضویت در بخشی از سایت یا در شرکت کردن و همراهی به هر صورتی که خودتون میتونید مدیریت کنید دعوت کنید. میتونید ازشون بخواهید تصاویر رو به اشتراک بذارن و به این ترتیب این فایل رو تا حد ممکن اثرگذار کنید. نکته ای که باید اینجا رعایت کنید اینه که کاری که از کاربرها میخواهید انجام بدن باید ساده و راحت باشه یا خودتون با امکاناتی که فراهم میکنید انجام اون کار رو براشون ساده کنید تا احتمال اینکه کاربر اون کار رو انجام بده بالا بره.
سورس:طراحی سایت دارکوب sitedesign.joomir.com
سال 1396، سال محتوای سایت شماست!
http://sitedesign.joomir.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B7%D8%B1%D8% A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/item/1534-1396- year-of-content.html

پیوست ها
http://sitedesign.joomir.com
http://sitedar.com
http://karensitedesign.com
http://darkoob.co.ir
تمامی زمان ها هست +6. زمان الان هست 6:13 ق.ظ.